aktaracağım Galaxy serisinin işte dördüncüsü

Admin

Administrator
Yönetici
ettiğinden belli ama sadece bir numara artışı değil daha çok değişiklik içeriyor bu saatle birlikte Samsung kendine artık ait olan teyzen işletim sistemi yerine Google'ın Android Ulan Esasen bir olsuna geçiyor yine Samsung kendi varmıyor ya da işte görüntüsünü giydirmiş ve yosun Siz kullanırken daha önceki galaksileri kullandıysanız saatleri çok bir değişiklik hissetmiyorsunuz yine o ekran yapısı aynı ama alttaki yani makine dairesinde Android var bunun getirdiği bir iki değişiklik var ya şimdi konuşacağız önce Bir saatin enini boyunu ağırlığını konuşalım isterseniz

gördüğünüz gibi bir kere ekranda daha önceki Galaxy borçlardan alıştığımız şu dönen kadran hemen size Orjinal Galaxy oluşu göstereyim şu dönen Kazan sistemi Galaxy Watch da artık yok hatırlarsınız biraktim serisi vardı oradaki gibi ekranı kaydırarak aynı iş yapıyorsunuz tekerlek yok işte bu aynı dönen kadranı tekerleği mutlaka kullanmak istiyorum alıştım diyenler için Galaksi zor klasik modeli var Onu da yine o döner Tarzan ver keyfinize kalmış işte vardı bunda dediğim gibi parmakta kaldırıyorsunuz onda tekerleği döndürüyorsun ir şey olduğu için

böyle kullananlar hatırlat atlayan bir yapısı olduğu için onun getirdiği bir hassaslık var kesinlik var tabii öyle bir adım adım gitmiyor İşler de aynı O yüzden tamamı ile kişisel 40 ve 44 milim iki boyutu var bu büyük olanı 44 milim olanı şey de değişmiş ekranda değişmiş 40 milim küçük olanın da 1.2 inç bunda 1.4 inç Gorilla Glass dexplus diye geçiyor önündeki cam saatleri Facebook küçük olanın da 396 ya 396 piksel ekran var yuvarlakta 360° ekran elimdeki 44 milim olanın da büyük olanın da 450'ye 450 piksel amoled ekran Super amoled ekran büyük model 30

gram 40 milim olan 25 gram çok ciddiye alınacak bir ağırlık değil kalınlık olarak da bu eski bölüm ne kadar gözüküyor Bilmiyorum ama kalınlık olarak ip68 suya karşı nereye karşı dayanıklılık var ya da almayı tarayacağım yıkadınız etmenize gerek yok 5 demişler yani bir buçuk metre derinlik demişler ama sesinle Tabii bunun da rüyada almayın ha suya falan da varsanız işte bir şey modu var su kilidi modu var ya da boşaltma modu var ama bence daha iyi iki modelde de alüminyum gövde var Eskiden bir ara hatırlarsanız Galaxy hoşta alüminyum Çelik gövde