dükkanınız da yaptığınız araç gereçleri

Admin

Administrator
Yönetici
diğer oyunculara satarak Gerçekten gelir elde edebilirsiniz Bugün en iyisi tabanlı oyunlar ve üzerinde varlar ve gerçek para kazanma biliyorsunuz bunları oynayarak Facebook'a istiyor ki bunların hepsi sadece kendisine bağlı olsun mesaisini şirket bunları yönetiyor ve tekerlek diyorsun çünkü sosyal ağlardaki Facebook tekeri yavaş yavaş Yeniçağ dönüşümde yıkılmaya başlandı teker firmalar teker olan Yüce elini tutmayı seven insanlar da her zaman her şey bende olsun isterler ve elindeki tüm maddi güç ile beraber buraya saldırıyor burada bir reklam pazarlama

yapıyor size anlattığım her şey 10 sene öncesi 10 sene önce de vardı inanmayacaksınız Diyorlar yine aynı gözlükleri aynı deneyimle bizlere satmaya çalışıyorlar Facebook lansmanında sürekli şunu söyledi Şu anki teknoloji ile Bunu tam olarak yapamıyoruz şu anki teknoloji ile Bunu tam olarak yapamıyoruz basın bunları geliştiriyoruz geliştiriyoruz dediği şeyler bile on yıllardır geliştirilmeye çalışılan ve laboratuvar ortamından sokağa çıkmamış teknolojiler hala bize laboratuvar ortamında iken gösterdi bunları takıp da bir gözlüğü satıldı deneyin yaşıyorum

diyemedi Bir de Hal eki olan artırılmış gerçeklik teknolojisini 5 yıldır kullanıyor 5 yıldır geliştiriyorlar ve hala da adam akıllı sokaktaki adamın kullanıcı Hale getiremediler bu teknolojiler Evet bir gün hayatımızın bir parçası olacaklar ama ismin ve terörist mi olur Ali'nin versem olur Yoksa düşer Belki yeter sosu mu olur hep birlikte gelecek de göreceğiz Bu videoda meteoroloji denen şeyin nasıl bir pazarlama etiketi ve tam olarak neyi ifade ettiğini şu anda sizleri aktar Sen Neye inanıyorsun derseniz Eğer ben inanılmaz büyük bir pazarlama faaliyeti içerisinde

olduklarını düşünüyorum herkes birdenbire unsurlarla beraber bu işi konuşmaya başlıyor herkes soru sorar hale geliyor ve biz de cevaplamak zorunda kalıyoruz Peki cevapladığınız konu ne böyle olacak şöyle olacakmış diyoruz Nedenmiş diyoruz Çünkü 10 senedir olan teknolojilerle hiçbir yere var ama dolar bundan sonra evdeki teknolojilerle de şu anda varabilecek gibi görünmüyorlar Bir de diyorlar ki biz buraya gideceğiz o hayalleri gerçekleştireceğiz Evet Martı bitse de bir de bu Hayaller gösteriliyordu bir gün olacak elbette ready Player One filmi belki de en iyi