epey büyüdüler Burada olmaktan dolayı çok

Admin

Administrator
Yönetici
mutluyuz mesela Ofisi logo fotoğraflardan bahsederken Tabii ki gece performansının merak edeceksiniz gece performansı konusunda özellikle hem donanımsal hem de yazılımsal yatırımlarının karşılığını bu telefonda almışlar düşük ışıkta gerçekten çok ama çok iyi sonuçlar veriyor şimdi yapmış olduğu bazı çekimleri sizlerle paylaşayım ağır çekimde ekran kaydı alıyorum sebebi Şuradaki ortamı ne kadar karanlık olduğunu görmenizi istiyorum çünkü Yapay Zeka buraya aydınlatabilir your şimdi ağır çekimden alıp gece moduna geçireceğim geceyi seçiyorum zaten

çekerken aydınlatmaya başladı bir fotoğraf alıyorum amamlandığı sonuca bakalım İlk güzel Samsung telefon çaymış adı verilen bir özellik var Nedir bu çekiyormuş gibi kısa süreliğine farklı açılardan söyle telefonu sadece dolaştırır sunuz arkadaşlar Umut akdiken dolaştıktan sonra Yapay Zeka sizin için en uygun anları istediğiniz saat 10'da hazır bir şekilde paylaşabiliriz için bazı eteklerle hemen sizlere sunuyor bu ödeyecek demiş demiş idaresiyle hep son hep soruyorum ama şimdi Samsung tarafından ücrette yazılmayı yaptığı işi ücretli yapan bir özellik var adı

da objek üretir yani adından da Anlaşılacağı üzere nesnelerin yok ediyorsunuz Photoshop uzmanı olmanıza gerek yok Keşke Samsun'da edip daha sonra paylaştı Aydın dedin Tuzla'da çektim Harika bir fotoğraf vardı bir tane direk orada saçma sapan bir dilek duruyordu Keşke biraz daha sabırlı davransaydın Samsun'da düzenleyip öyle paylaş Saydım dediğin bir fotoğrafta arkadaşlar Kesinlikle Denize tıkladığım zaman kabul etmesi gerekiyor kabul etti ve video dosyası onda gerçekten çok kızdı şimdi Samsung telefonlar arasında bu zaten vardı beğendiğimiz yeni

özellik ise sadece Samsung en güncel Android işletim sistemine sahip olan diğer telefonlarla da bunu yapabiliyor olmamız harika 5 megabit şu anda ekranı size paylaşmış olduğum arkadaşlar görmüş olduğum gibi acayip hızlı bir internet bağlantısı mevcut bir kısa bilgi daha belki ilerleyen zamanlarda Hani 5 kere ülkemizde Eninde sonunda gelecek geldiği zaman bu telefon hazır Çünkü 5G destekli Arkadaşlar onu da eklemiş olalım su geçirmezlik konusunda Hani Yağmurda falan çok kaldım karın içerisine falan attık seni gördüm çok rahatsız çünkü ip68