fiziksel ortamından kurtulup tam olarak sizin

Admin

Administrator
Yönetici
Bulunduğunuz fiziksel ortamdaki deneyimi yaşıyor sizde gözlüğü takıyorsunuz arkadaşınız Bulunduğunuz her ortamda yanınızdayım iş bir program mış gibi onu görmeye devam edebilirsiniz bunlar aslında özellikle yürüme engeli bulunan hareket engeli bulunan insanlar içinde Muazzam teknolojiler Evet ben kendim kişisel olarak bir konser alanında bir bütün olarak bulunmayı tercih ederim Eğer konser alanında fiziksel olarak bulunamıyorsa bant kaydı da benim için aynı şeyi ifade ediyor canlı olarak izlemek de yine aynı şekilde bize neyim sağlayabilir

otururum TV konforunda Oturduğum yerden de o konseri izleyebilirim ayak yorulmayacağım yere Ama eğer yürüme veya hareket engelli biriyseniz çok fazla insan var ya Tamam aşkım şekilde yaşamak zorunda kalan bu dünyanın içerisinde bu kasları takılarında Aslında gidip bir ortamdan tamamen sonuçlanacaktır için bambaşka bir deneyim alınla geçiş yapabilecekler onlar için daha heyecan verici teknolojilerden bir tanesi diye düşünüyorum Aynı şekilde Bakın şu azım Facebook her ne kadar İsmini şu anda metre olarak değiştirmiş olsa da bir çoğumuz

Facebook vermeye devam edeceğiz Mesa ticari bir şirkette sizleri ürünlerini Satmaya çalışıyor mesane geliş duruyordu sosyal ağlar mesajlaşma uygulamaları WhatsApp Instagram sosyal ağlar Facebook şimdi tüm uygulamaları üç boyutlu bir ortamda size sunmaya çalışıyor Peki üç boyutlu ortamda ne zamandan beri istiyor sunmaya çalışıyor neredeyse 8 yıldır okulist geliştiriliyor Okulu sanal gerçeklik kaskı Facebook tarafından satın alındıktan sonra zaten satın alındığı gün dahi Bize bunlar anlatıyor bize Bunlar gösteriliyor Ne oldu 8 sene

içerisinde hiçbir yol alınamadı şimdi bu ticari şirket istiyor ki yeniden bir kayıp oluşturulsun insanlar bu sanki sanki hemen gerçekleşecek mis gibi düşünsünler sanal gerçeklik gözlükleri ne alsınlar metabolik su araştırsınlar meteoroloji yatırımları yapsınlar arkadaşlar bakın oyunlar ev oynuyorsanız ücretsiz oyunlar da daha çok oluyor bu oyun içi satın alma denen bir şey var ya oyunlarda zaten bu araçlara sahip olabiliyorsunuz Oyunlarda bir ev bir araba satın alabilirsiniz ve bu arada ev sizin olmaya devam eder gidiyordu 8 like isimli oyunda Ticaret diyordunuz