fotoğraf kamera açıksa ve telefon düşüyorsa

Admin

Administrator
Yönetici
Topal kamera bunu Algılıyor hem ekrana bildirim çıkarıyor hem de kamerayı kapatıyor Telefonun tasarımsal detaylarından da biraz bahsetmek istiyorum 8.7 milimetre kalınlıkta beraber geliyor ama sıkıntı bulunmuyor telefonlarda yine sıkıntı oluyor Bunu çok fazla daire bu telefonu ekran var 41 dakikadır kullanmışım Arkadaşlar ekran açık Sürekli ise 5 saat 25 dakika biraz daha dikkatli kullanılırsa 5 saat 25 dakikada telefonu kullanabileceğim telefonun tam sürelerine birazdan paylaşacağım ama şimdi bir yemek molası Evet arkadaşlar şimdi Testlerinde

neler yapabiliyor Benim kendi bu telefonu gelecek Gördüğünüz gibi iş bulmak değil çıkan ürünlere gerçekten talep artışını uygun fiyatlı yemek için bu cuma günü Dönüş ve 1 gece geçireceğiz şu anda Perşembe günü şekilleri gerçekleştiriyoruz Bu akıllı bileklik şu anda A101 de Satışa çıkmış durumda 79 lira bir fiyat etiketine sahip çık ve uyku takibi yapabildiğini Kandaki oksijen ölçüm bildiğini iddia ediyor şunu söyleyeceğim 71 yeşil Yani belki gözünü küçük geliyor olabilir ama yani bir asgari ücretle çalışanın bir gün neredeyse yarısından çoğunu denk geldiğini

anlayabiliriz şimdi gelip beraber başlamış şunu soracağım çok küçük Yani şöyle 50 M ve 1 M kablo hemen ben parlamasını diye Özge diyeceğim ardından bakacağız İhtimal çıkaracağım diye hemen kendi akıllı bileklik alacağım ekranı varmış bir şey geldi sonra açalım hemen Şuradaki sert süngerimsi kaski'de çıkaracağım ve ilk defa bakalım diyorum öyle bir sıra geldi şimdi baktım zaman oldukça kısa olduğunu görebiliyorum şu plastik gerçek bayağı ben Bu bilekliği açma uygulaması şu anda inerken Ben de burada etti bileklik oğlum açmak istiyorum böyle baktığın

zaman olması gerekiyor ve düz bir şekilde saç onun için böyle dediler herhalde oldukça sen zaten Ekran dokunmatik ekranda karşı bir de şu olacaktı Tamam hemen şöyle bir işlem gerçekleştireceğiz okudum okuttum hemen otomatik olarak bağlandı eşlemesi Beraber olacağız Ben eve gideceğim evden geleceğim belki spor da gelirim O sırada bileklik falan nasıl bir deneyim sunacak çeksene dealnews birlikte işe yarayacak mı Onları göstereceğim Evet Bir geceyi A101 de satılan 79 liralık akıllı bileklikler geçirdi Ama şunu söyleyeceğim kesinlikle