seçimi gelmişti Orada kullanılmış ne can

Admin

Administrator
Yönetici
veriyor Bu saatin içinde ne var Samsung'un yine kendi exynos işlemci var ama bu sefer exynos işlemci var çift çekirdekli 55 çekirdekleri yani Dincel çekirdekler 1.18 gelse kadar Zaten büyüklüğüne göre pilin hacmi de değişiyor kapasitesi de değişiyor küçük olan da 247 miliamper saat elimdeki 44 milimlik büyük olan da 360 tır bina f böyle falan birazcık küçülmüş saat Artık bilmiyorum birazcık küçülmüş Tabii bu kol saati en önemli parçalarından biri ya da kayış adlandırmak isterseniz kutusundan benim hiç takipçiler biriniz hoşlanmadığımı bildikleri şu silikon sordu

onunla çıkıyor Ben inceleme süresince böyle kullandım fakat Hani ben bu değerli saatlerin gelmesini tercih ediyorum Bunu birazcık Bu saat aktif serisi gibi tamamıyla spor hedeflenmiş bir saat değil orada şöyle mesaj at Oradan daha güzel olurdu Yalnız bir şeye dikkat edin daha önceki saatlerde 22 milim Şuradaki şu mesafe 22 milim olarak geçiyordu o söyle her yerden alıp Samsung da satıyor aşkı satıcılarda satıyor 22 milimlik bir Kordon taka beni aradınız 20'ye düşmüş Mesela ben bu Galaxy koçuma taktığım şu şeklindeki ordumu buna geçiremiyorum

Çünkü bu 22 bu 20 aklınızda olsun 20 milimlik oradan alacaksın Samsun Kendisi de satıyor Eğer düşünmek istemiyorsun isterseniz sonra falan gerek günlük hayattaki kullanımı ndan bahseden toparlarız adım sayma var artık bir özellikten kabul etmeyelim Kandaki oksijen seviyesini ölçme iyi beceriyor ona dayanarak ilginç var Bluetooth 5 var wifi 2.4 ve 5ghz Eskiden 5 yoktu biliyorsunuz 5 gelmiş NFC var o GPS yolu hat falan gibi Farklı ülkelerdeki sürümleri da var Hemen sensörler var kar diyor demez kalp ritmi takibi ölçümü burada ilginç bir durum

var Arkadaşlar bu özellik bu saatte var Teknik olarak içine eklenmiş Fakat bu özelliğinin kullanılması ülke ülke ülkenin izni gerekiyor Sağlık Bakanlığı'nın onayı falan filan gerekiyor Dolayısıyla Türkiye'de bu iş daha bu Kırtasiye işimi hallet halledilmiş değil Türkiye'de aktif olmuyor yazılımı değil Samsunlu mağazasından telefonunuza kurmak gereken bir yazılım var Samsun kentten başka Hertz monitör diye bir ayrı yazılımlar O da mesela Türkiye mağazasında yok Dolayısıyla Hardware özelliği Samsung devletten onayı alana kadar Sağlık Bakanlığından