sertifikası var altına böyle daldırıp çok

Admin

Administrator
Yönetici
çekmedim mevsimden dolayı yazın bunu da denerim arkadaşlar sosyal medya hesaplarından da paylaşın son olarak bu ekosistem olayından söyleyip kapatıyorum şimdi evde Samsung televizyon var ofiste test ettiğimiz Smart monitörlerden bunlardan çok mutluyum Samsung ekosisteminde ekranı kablosuz olarak paylaşmak 3 Comfort yani dax özelliği ile de bir kablosuz klavye fare kullanırsanız acayip bir şey bilgisayar kasasının olmadan koca televizyonu ya da Smart monitör bir bilgisayar ekranına çevre biliyorsunuz arkadaşlar Bundan dolayı da çok

mutluyum bir video izleyeceksiniz Samsung Smart Tv ye göndermek acayip kolay ya da bu telefonu bir kumandaya çevirmek çok kolay O nedenle bu özelliklerinden de çok memnun kaldığımı söylemek isterim gel deki videonun sonuna Android dünyasının en başarılı markalarından bir tanesi olan Samsung'un en baba telefonlarından biri olan eserinde postayla geçen birkaç ayımın sonrasında deneyimlerini sizlerle paylaşmak istedim Beraber şimdi metroya telefonla ilgili son bilgileri verir telefonu 17 saat 46 dakikadır kullanıyorum ve %40 şarj var dün akşam yaklaşık 7

gibi yıllarında şarjdan çıkarmışsın ya ondan sonra akşam yattı bir süre daire 4 üzere şarja takmadın mı bugün telefonu kullanmaya devam ediyoruz günlük hayatta deneyimler ile ilgili tasarımlar başlayalım Ay bir ara ara şimdiden ne bahsedeceğim birbirine kadar süpürüyor çıkarmıyor seslerini de sonuçlarını vereceğim incelememizde pek çok deneyimli ilgili Evet arkadaşlar şimdi özlet vardı geldi Buradan toplantısı var güzel renkli bir çocuk vardı da var Bu da güzel fotoğraflar çekerken sizlere anlatmak istiyorum şimdi u faktörlere var Pop up kameralı telefonlar ve

ilk başta gelen sorular da yüz tanıma var mı o paranı İki derede yüz tanıma var arkadaşlar ve hızlı bir şekilde çalışıyor ekrandan parmak izi okuyucusu da var Bu da gayet başarılı bir şekilde çalışıyor ikisini de tanımamışsınız parmak izi yerine yüz tanıma yapmak istiyorsan ekranı yukarıya kaydırıp direkt 132 fonksiyonda gayet başarılı çalışıyor hem de ekran koruyucu ile beraber çıkıyor bu yüzden sudan çıkardığın zaman kullanmaya başladığınız anda başına bir şey geldiğinde de kendisini koruyabiliyor ayrıca yine Pop up kamera ile ilgili gözler Sen bahset yani